Druga edycja warsztatów „Integracja doświadczeń psychodelicznych – teoria i praktyka” 7-8 maja 2022

W dniach 7-8 maja 2022 odbyła się druga edycja warsztatów „Integracja doświadczeń psychodelicznych – teoria i praktyka” adresowanych do psychoterapeutów i specjalistów zdrowi psychicznego.

W czasie tego weekendu przyglądaliśmy się integracji doświadczeń psychodelicznych z różnych perspektywy. Część naszego spotkania poświęciliśmy aktualnym modelom pracy integracyjnej, jej aspektom psychiatrycznym oraz prawnym. Swoje miejsce na warsztatach znalazły także praktyczne przykłady zastosowań wybranych nurtów i metod psychoterapeutycznych w pracy nad integracją doświadczenia psychodelicznego. Nie zabrakło również wątku pracy z traumą i terapii przez sztukę.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspaniałą atmosferę, którą mogliśmy współtworzyć! Szczególne podziękowania kierujemy do prowadzących: Agnieszki Sieniawskiej, Elżbiety Fidler, Beaty Szulik-Bomby, Edyty Halickiej, Bereniki Halickiej, Julii Bistuły oraz Norberta Jamroza i Piotra Marcinowicza. Bez nich to wydarzenie w ogóle by się nie odbyło!

Osobne podziękowania dla ośrodka Holipsyche za udostępnienia swojej przestrzeni, a także dla Szymona Althamera i jego Fancy Food za opiekę nad naszymi żołądkami i pyszne jedzenie !

Zapraszamy na kolejną edycję już 11-12 Czerwca !

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.