Warsztaty integracji doświadczeń psychodelicznych – teoria i praktyka

6 i 7 listopada 2021 r. w Ośrodku Terapeutyczno – Rozwojowym „Holipsyche” w Warszawie odbyły się pierwsze warsztaty pt. „Integracja doświadczeń psychodelicznych – teoria i praktyka”. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Michała Lasocika i Jakuba Grenia pod patronatem Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego.


Spotkanie adresowane było do specjalistów zdrowia psychicznego, psychologów i psychoterapeutów, którzy mają styczność z osobami potrzebującymi wsparcia lub specjalistycznej pomocy w związku z doświadczeniami psychodelicznymi.


W program warsztatów wchodziły zajęcia wykładowe, obejmujące przegląd aktualnych modeli pracy klinicznej i terapeutyczno-rozwojowej w ramach integracji doświadczeń psychodelicznych, a także praktyczne przykłady zastosowań metod i podejść psychoterapeutycznych w tym zakresie. Prócz organizatorów, zajęcia prowadzili także inni konsultanci Polskiego Towarzystwa Psychodelicznego: Norbert Jamróz, Stanisław Pawlak, Tomasz Kwieciński i Mariusz Bąberski.


W związku z dużym zainteresowaniem i pozytywnym feedbackiem, planowane są kolejne edycje, wiosną i latem 2022. Szczegóły wkrótce!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.